logitech_opticalbk

Parastu datorlietotāju vidū peles vidējā podziņa parasti tiek ignorēta un nelietota, ir bijuši gadījumi, ka daži pat nezina, ka peles rullīti var arī spaidīt! :)

Šajā rakstā pastāstīšu dažas noderīgas rullīša spiešanas funkcijas.

Kā ļoti ātri aizvērt daudz interneta pārlūka cilnes.
Kad sērfo internetā un kaut ko meklē vai roc, gadās ka tiek atvērtas vairāk par 15 cilnēm un, kad meklētais ir atrasts tad jāiznieko laiks spiešanai uz nevajadzīgo cilņu x krustiņiem. Ar peles vidējo podziņu ir iespējams jebkurā vietā uzspiest uz cilnes un tā aizveras! :) Nav vairs jātēmē uz krustiņa.

Atveram linkus jaunās cilnēs.
Pateicoties cilnēm interneta pārlūkošana ir kļuvusi ērtāka, nav jāver vaļā n-tie pārlūki. Spiežot uz linka ar peles vidējo podziņu, links atvērsies jaunā cilnē. Ļoti noderīgs, kad nepieciešams palikt arī esošajā lapā.

Atveram vairākas grāmatzīmes reizē.
Mozilla Firefox un IE lietotājiem ir iespēja atvērt visas grāmatzīmes, kas atrodas kādā konkrētā mapē. Protams tikai tad, ja esi kārtojis grāmatzīmes pa mapēm. Tad nu dodamies uz grāmatzīmju izvēlni un spiežam uz kādas no mapēm ar peles vidējo podziņu.

Rullējam bez rullīša.
Dažām vecām pelēm ir vidējā podziņa bez rullīša. Ar to arī var rullēt! Dodies uz jebkuru rullējamo vietu, kaut vai šeit un nospied vidējo podziņu, velc lēnām peli uz augšu, vai leju un lapa rullējas! :)

http://niknais.lv/Related Posts with Thumbnails

Comments

comments